dinsdag 31-10-2006: Licht op verdriet

Rubrieken: Activiteiten — Beheerder

20.00 – 22.00 uur; door Annemarie Revenberg-Mulder, rouw- en verliesbegeleider

In deze dagen rond Allerzielen willen we op deze avond het licht laten schijnen op het persoonlijke verlies. Een ingrijpende gebeurtenis, zoals de dood van een dierbare, maakt dat we in een andere realiteit terecht komen. Niets is meer zoals het was. Diepzinnige vragen om de gebeurtenis te kunnen bevatten en te aanvaarden komen op. Veelgestelde vragen zijn: Waar is zij/hij nu? Is er een leven na de dood? Zien we elkaar nog terug?

Annemarie Revenberg zal als rouwbegeleidster hierover met u van gedachten wisselen. Zij werkt vanuit het gedachtegoed van Elisabeth Kübler-Ross en heeft een eigen praktijk in Beuningen.

Toegang: € 4,=

  • Hoe meld ik mij aan?

    Klik op deze link: Aanmelding via e-mail, of telefonisch via A. Pacilly, tel. 024 3561809 (tussen 18.15 en 19.15).

  • Hoe vraag ik om informatie?
  • Klik op deze link: Informatie vragen via e-mail, of telefonisch via A. Pacilly, tel. 024 3561809 (tussen 18.15 en 19.15).

Overige reacties hieronder! (dus geen vragen om informatie of aanmeldingen)

Reageren

©2001–2012 De Boskapel — Gemaakt met WordPress